12.09.2020 09:00,  Kurty
Tenisový turnaj
12.09.2020 00:00,  Hlavňovice
Shromáždění delegátů sborů dobrovolných hasičů
06.09.2020 19:30,  Na Vršku
06.09.2020 14:00,  Divadlo
Školení hlídek divadlo
22.08.2020 08:00,  Trasa závodu   Detaily
Zajištění občerstvovací stanice Author Král Šumavy
15.08.2020 13:00,  Svrčovec   Detaily
10. Pytlovská káď

A JE TO DOMA!!! To co jsme si všichni přáli - abychom obhájili loňský triumf na Pytlovské kádi ve Svrčovci se vyplnilo. Káď, podotýkám mnohokrát naplněnou, máme opět na rok doma! Je potřeba zmínit, že účast štěpánovických byla v tomto ročníku rekordní. Postavili jsme 2 družsva mužů a poprvé v historii káďě i družstvo žen. Mezi jednotlivými výkony měli svoji ukázku i děti, které předvedly zásah při dopravní nehodě. Tato ukázka se přihlížejícím velice líbila. Po všech pokusech se družstvo Štěpánovice II s časem 5,19 umístilo na 1.místě a zaslouženě odváží káď zpět "domů" do Štěpánovic :-))
Foto i video v galerii.

Přidej komentář FOTOGALERIE od Rosti Klemsy
09.08.2020 19:30,  Na Vršku
Osadní výbor - Srpen
Přidej komentář Zobrazit zápis
08.08.2020 13:00,  Hřiště   Detaily
Stanování pro děti

S potěšením mohu oznámit, že stanování pro děti se velice vydařilo. Tuto akci jsme pro děti připravili jako takovou malou náplast za "koronavirové nicnedělání". Velice mě potěšil počet zúčastněných dětí, který se zasatvil na počtu 28. Celý víkend nás provázelo nádherné slunné počasí a tropické dny vybízely k vodním hrátkám. Proto jsme měli připravenou vodní skluzavku a vodní bomby. Děti hledaly poklad, přijela hlídka policie, která dětem ukázala policejní auto a jeho vybavení. To se dětem moc líbilo. Také se těšily na psovody, ti jim ukázali co vše se musí policejní pes naučit a ukázali i jejich dovednosti. Večer prohěhly noční hlídky, což se všem také líbilo. Po snídani jsme vyrazili na Sekrýt, kde jsme luštili topografické hádanky v mapě a poskytovali první pomoc. Poté už nás čekal výborný oběd, který v kotlíku připravil Láďa, Pepík a Jirka. Odpoledne jsme ještě stříleli z luku a opět proběhly radovánky ve vodě. Na konci akce dostaly děti na památku medaile. Poděkování patří všem organizátorům a pomocníkům celé akce především Lucce, Jáje, Tomášovi, Vaškovi, Ondrovi, Vlastovi, Láďovi, Jirkovi, Pepíkovi, Natce a Jitce. Ale i rodičům, kteří nám děti svěřili a večer nás přišli navštívit a pokecat.
02.08.2020 19:30,  Na Vršku   Detaily
19.07.2020 00:00,  Točník
Smutná zpráva: Zemřela Margit Reháková

Ze zármutkem oznamujeme, že v neděli 19. července náhle zemřela ve věku sedmdesáti let paní Markéta Reháková. Dlouholetá členka SDH Točník, starostka okrsku Švihov a členka odborné rady žen okresu Klatovy. Funkci starostky okrsku tehdy převzala po svém zesnulém manželovi Jardovi. Byla tou, která ráda navštěvovala naše akce a výroční valné hromady a pronášela závěrečnou řeč. Do poslední chvíle byla připravena pro hasiče udělat vše. Rodině vyjadřujeme upřímnou soustrast.
Poslední rozloučení proběhne v úterý 28. července 2020 v 11:15 hod. v obřadní síni krematoria města Klatov.

Komentáře - Detaily 2
03.07.2020 19:30,  Na Vršku   Detaily
02.07.2020 19:30,  Na Vršku
Osadní výbor - Červenec