18.05.2019 08:00,  Malý Bor   Detaily   Detaily
Okresní kolo hry Plamen

18. května jsme zakončili další ročník Hry Plamen na soutěži v Malém Boru. Ráno byla veliká zima, ale kolem poledne se vyjasnilo a odpoledne už konečně bylo pěkné teplíčko. Odsoutěžili jsme všechny disciplíny, kde jsme si vedli dobře, nejlépe se nám povedla štafeta 4x60m a také jsme do boje vyslali hodně jednotlivců, z nichž nejlépe si vedla Danuška, která ve své kategorii byla 6. Kompletní výsledky si můžete stáhnout a prohlédnout fotogalerii. Pořadatelům děkujeme za perfektně připravenou soutěž. A také děkujeme Mírovi 1, Mírovi 2 a Vencovi za pomoc na soutěži :)
11.05.2019 00:00,  Stříbro, Mariánské Lázně   Detaily
Výlet KŽŠ

11. května pořádal klub žen tradiční květnový výlet. Tentokrát do Mariánských Lázní a Stříbra. Ve Stříbře jsme navštívili hornický skanzen a štolu Prokop, kde se těžilo stříbro. Prošli jsme kolonádu v Mariánských Lázních a také pak Boheminium, známý svými miniaturami českých památek. I když počasí moc nepřálo, tak jsme si výlet všichni užili.
Komentáře - Detaily 1
05.05.2019 19:30,  Na Vršku   Detaily
Výborová schůze SDH
05.05.2019 08:30,  Sušice   Detaily   Detaily
Okresní kolo dorostu

V Sušici se konalo okresní kolo dorostu. Počasí bylo na 5. květen jako únorové a proto se spíš všichni třísli zimou. I přesto jsme do Sušice vyslali 2 osvědčené dorostence - Lukáše a Vaška. Vašek bohužel seknul chybku v testu a skočil 4. U Lukáše to cinklo a svoji kategirii vyhrál a za to mu moc gratulujeme! V kategorii dorostenky se zapojily 2 naše členky - Eliška a Alenka. Byla to jejich první soutěž a výsledek 9. resp. 7. místo není vůbec špatné. Všichni postupují na krajskou soutěž do Plzně. Děkujeme také Láďovi a Dian za přípravu a budeme držet palce na soutěži v Plzni.
30.04.2019 18:00,  Hřiště   Detaily
Stavění Májky

Jako každoročně jsme poslední dubnový den postavili Májku. Počasí bylo chladnější, ale naštěstí nepršelo a sešlo se hodně lidí a dětí.
26.04.2019 08:00,  Klatovsko   Detaily
Rallye Šumava Klatovy

Již mnoho let pracujeme pro Pošumavský automotoklub na Rallye Šumava Klatovy. I letos jsme sehnali desítky lidí pro zajištění této akce a to i přes to, že se počasí z teplého a slunečného změnilo během hodiny do studeného a deštivého.
14.04.2019 14:00,  Na Vršku   Detaily
Vyhodnocení dětské soutěže

Na programu mimořádné schůzky bylo vyhodnotit úspěšnou soutěž v Kašperských Horách a také předat přípravce nové uniformy.
07.04.2019 19:30,  Na Vršku   Detaily
Výborová schůze SDH
30.03.2019 20:00,  KD Svrčovec   Detaily   Detaily
Bál SDH Štěpánovice ŠOK

Hasičský bál, který jsme si až do rána všichni užívali, opět přinesl návštěvníkům již tradiční country předtančení a poté i vystoupení skupiny Š.O.K. - tentokrát na téma "Štěpánovice mají talent". V této show se představilo 7 soutěžních vystoupení a všichni chtěli postoupit do finále, povedlo se to však jen někomu :) Video z celé akce je již dostupné (trvalo 2 týdny jej zpracovat :-) ) Poté vystoupení se všichni bavili tancem a zábavou. Samozřejmě nechyběla dámská volenka.
Přidej komentář Kompletní HD video ke stažení 2GB
28.03.2019 16:00,  HZS Klatovy
Školení vedoucích MH
25.03.2019 19:00,  Na Vršku