15.09.2018 00:00,  Blatnička   Detaily
Hasičský výlet Morava a Peklo Čertovina

Hasičský výlet se velice vyvedl a Jirka Touš připravil opravdu pěkný program. Navštílili jsme hřebčín a zámek Napajedla, baziliku ve Velehradu a večer jsme strávili ve vinném sklípku Mičulka. Víno i pohoštění bylo výborné, v neděli nás čekalo peklo. A program v pekle Čertovina se líbil úplně každému. Více uvidíte ve fotogalerii. :)
09.09.2018 14:00,  Štěpánovice   Detaily
Proběhla první schůzka přípravky

V neděli 9.9.2018 proběhla první schůzka dětské přípravky. A to poprvé v historii sboru. Přípravky tj dětí mladší 6ti let. Vedení se ujal Petr Boroň a schůzku měl pečlivě připravenou. Děti se podívali na zásahové vozidlo, proběhli tratí s hadicemi a proudnicemi, přešli lávku a samozřejmě zasahovali se džberovou stříkačkou. Přejeme si aby se přípravce dařilo a děti do ní chodily rády.
08.09.2018 10:30,  Kolonáda, Pod Borem   Detaily
Svatba Dyno a Mauťa

Veliký den pro Dyna a Mauťu startoval na Kolonádě už v 10.30 hod. Zde si před zraky početné družiny svatebčanů a přihlížejících řekli své ANO. Ještě netušili, že to s námi nebudou mít jen tak :) Na cestě na svatební hostinu byli odkloněni Pod Borem a zataženi na veliký atletický stadion, kde se konal jejich "Životní závod". Utkali se v 8 disciplínách a jen těsně - o jediný bod získala zlatý věnec Mauťa :) Chtěl bych poděkovat všem, kteří se na tomto zatahování podíleli :) A novomanželům přejeme jménem SDH hodně štěstí!
02.09.2018 19:30,  Na Vršku   Detaily
Výborová schůze září
01.09.2018 13:00,  Hřiště   Detaily
Pohádkový les

I přes velice nevlídné počasí se pohádkový les konal. Ti, kteří se zúčastnili určitě nelitují, protože jednotlivá stanoviště byla opravdu povedená. Poděkování patří klubu žen za perfektní přípravu!
31.08.2018 18:00,  Hřiště   Detaily
Raut pro členy za pomoc na brigádách
18.08.2018 16:00,  Přibyslav
Zemřel Karel Richter - starosta SH ČMS

V sobotu náhle zemřel dlouholetý starosta dobrovolných hasičů Karel Richter, bylo mu 67 let. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, které má přes 358 tisíc členů a 7677 sborů po celé republice, vedl 18 let. Čest jeho památce.
18.08.2018 13:00,  Svrčovec
Pytlovská káď
05.08.2018 19:30,  Na Vršku   Detaily
Výborová schůze srpen
14.07.2018 10:00,  Na Vršku a hřiště   Detaily
Oslava výročí 105 let SDH Štěpánovice

Slavnostní schůzí s předáváním vyznamenání začaly malé oslavy 105. výročí založení našeho sboru. Po obědě pokračoval volný program s živou hudbou na hřišti. Jako zpestření obstarali kamarádi ze Švihova a Myslíva pěnu, ve které se všichni vyřádili.
12.07.2018 21:54,  -
Dárek ke 105. výročí SDH

Jako malý dárek jsem pro naše SDH a naše věrné návštěvníky připravil po několika dlouhých nocích novou verzi vzhledu našeho webu. Ústředním motivem se samozřejmě stal náš nový erb obce. Hlavní pozornost byla upřena do období vlády rodu Jeníšků z Újezda. Deriváty jejich erbu (zlatý jednorožec) doplňují symboly starobylé tvrze (cimbuří) a kostela sv.Michala (plamenný meč). Z erbu Jeníšků byla převzata i kombinace tinktur černé a zlaté. Doplňující zelená barva symbolizuje zemědělský charakter osady.
Doufám, že se nový vzhled bude líbit. V rámci změn proběhly i úpravy zabezpečení v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR).

Komentáře - Detaily 1
01.07.2018 19:30,  Na Vršku   Detaily
Výborová schůze červenec

To nejdůležitější z červencové výborové schůze SDH. Přístupno pouze registrovaným členům výboru.
Přidej komentář

Archiv všech proběhlých akcí...