21.12.2020 12:00,  Klatovy
Zemřel Jiří Goč

Se zarmoucením Vám oznamujeme smutnou zprávu, že nás 21. prosince 2020 ve věku 74 let opustil Jiří Goč. Ve sboru pracoval 41 let. Zasloužil se o vznik kolektivu mladých hasičů v roce 1990, který funguje dodnes. Byl zapáleným hasičem a i přes zdravotní obtíže hasičské akce do poslední chvíle navštěvoval. Je nositelem medaile Svatého Floriána. Rodině vyjadřujeme upřímnou soustrast.
06.12.2020 19:30,  Na Vršku   Detaily
Výborová schůze SDH
03.12.2020 17:00,  Klatovy porodnice
Dnes se narodila Anetka Kučerová

Moc mě těší, že v této době, kdy se nemohu konat žádné akce plní naše stránky nově narozené dětičky. Teď začíná být vidět, že když se rodiče nevěnovali v březnu hasičině, že to svoje ovoce také nese :-) Dnes se mamince Lucce a tatínkovi Tomášovi narodila druhá dcerka Anetka. Měří 51cm a váží 3,6 kg. Na sestřičku se těší doma Natálka. celé rodince přejeme hodně štěstí a zdraví!
18.11.2020 10:38,  Klatovy porodnice
Dnes se narodila Štěpánka Vondřičková

Dnes se mamince Martině a tátovi Tomášovi narodila dcerka Štěpánka. Měří 49 cm, váží 3,30 Kg. Na sestřičku se doma těší brácha Šimon. Rodince přejeme ať jsou všichni šťastní a hlavně zdraví!
09.10.2020 21:30,  Chodsko
Výlet Chodsko zrušen

Tak se nám situace zase přiostřuje a bohužel se ruší i výlet Chodsko. Děkuji Jirkovi Toušů za starosti se zařizováním - letos už podruhé. Nedá se nic dělat. Pokud bude možné výlet ještě v letošním roce zrealizovat Jirka rozešle emaily.
09.10.2020 10:00,  Bystřice
Závod požárnické všestrannosti - Zrušení akce

s lítostí musím oznámit, že vhledem k opatřením vlády se ruší Závod požárnické všestrannosti v Bystřici. Uvidíme jak se situace bude vyvíjet a zda bude možné soutěž posunout, nebo zda se zruší úplně.
Co se týče tréningů, v zásadě máme zakázány sportovní a tréningové aktivity ve vnitřních prostorách. Venku se může scházet max 20 osob.
Takže by bylo možné uspořádat v neděli místo hasičů procházku do přírody. Vše bude záviset na počasí. Pokud bude hezky vyrazíme na procházku, pokud ne tak se sejdeme až další týden - bude-li to možné.

06.10.2020 10:00,  Klatovy porodnice
Dnes se narodil Vašík Bouřil

Dnes se mamince Šárce a tátovi Lukášovi narodil syn Vašík. Je ho pořádný kus, měří 55 cm a váží 3,6kg. Na brášku se těší Emička. Celé rodině moc gratulujeme a přejeme štěstí a zdraví!
03.10.2020 19:30,  Klatovy porodnice
Dnes se narodila Sofinka Boroňová

Dnes se mamince Terce a tátovi Petrovi narodila druhá dcerka Sofinka, váží bezmála 3 kila a měří 48 cm. Ještě odpoledne se Sofinka byla podívat na pouťovém odpoledni u maminky v bříšku a večer už byla na světě! Na sestřičku se těšila i Lucinka. Celé rodince přejeme hodně štěstí a zdraví!
03.10.2020 14:00,  Hřiště   Detaily
Štěpánovická pouť

Štěpánovická pouť se velice vydařila, děti si zaskákaly na autíčku, střílely ve střelnici a předvedly krásnou ukázku u dopravní nehody. Ve stánku nechybělo výborné občerstvení a gulášek. Nechyběl ani tradiční souboj ženatých proti svobodným, avšak trochu jinak pojatý než obvykle :-) Díky tomu se ale mohly utkat i svobodné proti vdaným :-). Akce se všem velice líbila. Za galerii děkuji Milanovi.
Přidej komentář Článek v Klatovském deníku
02.10.2020 00:00,  Kralovice
Dnes se narodila Elinka Taušová

Dnes se narodila Elinka Taušová. Maminka Katka i Elinka jsou v pořádku. Na všechny se doma těší táta Pavel (krab@) a brácha Honzík. Celé rodice přejeme hodně štěstí a zdraví!!
27.09.2020 18:00,  Pergola   Detaily
Výborová schůze
27.09.2020 13:00,  Štěpánovice
Úklid obce