. Počet přístupů:
Seznam funkcionářů okrsku 28 Švihov    
aktualizace 1.2.2015        
       
  Jméno a příjmení Funkce Telefon e-mail
Starostka okrsku Markéta Reháková starosta okrsku 724893154 rehakova.marketa@seznam.cz
Velitel okrsku Vladimír Wirth  velitel okrsku 725704721 starosta@sdhstepanovice.cz
         
SDH        
Dehtín Vladimír Kučera starosta SDH 723247390 sdh.Dehtin@seznam.cz
  Zbyněk Vajgert velitel SDH 724088259 zbynekvajgert@seznam.cz
Kamýk Voráček Bohumil starosta SDH 607840582  
  Karel Maršálek velitel SDH 602646793 ckmarsal@seznam.cz
Kokšín Michal Mazanec starosta SDH 605704623 mazatko@seznam.cz
  Pavel Mraček velitel SDH 603294226 dr.koksin@seznam.cz
Lhovice Bohuslav Pošar starosta SDH 725039118 bohuslav.posar@seznam.cz
  Karel Květoň velitel SDH 603189629 kveton@iol.cz
Mezihoří Josef Paleček starosta SDH 728755790 Josef.Pal@seznam.cz
  Karel Cvachovec velitel SDH 724263166 k.cvachovec@seznam.cz
sdhmezihori@seznam.cz
Otín Václav Veselák starosta SDH 724244183 hasiciotin@seznam.cz
  Milan Svoboda velitel SDH 602625671 svoboda@betonstavby.cz
Štěpánovice Vladimír Wirth starosta SDH,VV 725704721 starosta@sdhstepanovice.cz
  Jiří Touš velitel SDH 728747951 velitel@sdhstepanovice.cz
  Vladimír Wirth jun. ref.mládeže,ORM 724083344 info@sdhstepanovice.cz
  Josef Piták člen výboru,prev. 720431280  
Švihov Milada Šperlová starosta SDH 721602717 maja.slunicko@email.cz
  Jan Kadlec velitel SDH 728221682 sdhsvihov@seznam.cz
  Václav Levý člen výboru 604524776  
Točník Miroslav Šafařík starosta SDH 725377391 mirasafarik@seznam.cz
  Pavel Hejpetr velitel SDH 602420821 pavel.hejpetr@woodcote.cz
  Markéta Reháková starosta okrsku, ORŽ 724893154 rehakova.marketa@seznam.cz
Vícenice Libor Štych starosta SDH 721982724 stychlibor@seznam.cz
  Petr Brejcha velitel SDH 602107778 brejcha@investtel.cz

Copyright © Buggie 2004 - 2018 || db & php coded by Květáček 2008 - 2018