04.12.2021 19:00,  KD Lhovice
Výroční valná hromada SDH Točník
17.11.2021 17:30,  Hřiště   Detaily
Lampiónový průvod

Na 50 dětí s rodiči či prarodiči vyrazilo ve Štěpánovicích na lampiónový průvod. V polovině cesty čekalo na děti překvapení v podobě ohňostroje a na konci děti hledaly obrovský poklad plný skladkostí. Akce se velice podařila a budeme se těšit na další shledání.
14.11.2021 19:30,  Na Vršku
Osadní výbor - Listopad
Přidej komentář Zobrazit zápis
07.11.2021 19:30,  Na Vršku   Detaily
Výborová schůze
07.11.2021 10:00,  Na Drahách u kolny   Detaily
Brigáda na vyřezání keřů na drahách
29.10.2021 18:00,  Hasičárna   Detaily   Detaily
Noční orientační běh

Po dvou letech se kvůli loňské koronapauze mohl konat tradiční noční orientační běh. Když v pátek 29.10. padla tma padla zároveň i mlha :-) To mnohé hlídky zaskočilo, ale i přesto bylo počasí příjemné, trasa byla pořadateli Gepardem a Vakkym parádně připravená. Jak vše dopadlo můžete vidět ve výsledcích :-) Také jsem dal do placu pár fotek, pokud máte někdo nějaké další neváhejte mi je poslat.
24.10.2021 14:00,  Na Vršku   Detaily
Vyhodnocení dětské soutěže

Po úspěchu na soutěži v Bystřici jsme pro děti uspořádali vyhodnocení v restauraci, kde jsme dětem předali medaile a po občerstvení děti shlédly pohádku.
17.10.2021 19:30,  Na Vršku
Osadní výbor - Říjen
Přidej komentář Zobrazit zápis
16.10.2021 08:00,  Bystřice   Detaily   Detaily
Závod požárnické všestrannosti a štafeta CTIF - Štěpánovice mladší berou BRONZ!

Na dnešní premiéře na podzimním kole hry Plamen berou Štěpánovice bronz! Na start závodu požárnické všestrannosti se postavilo 20 mladších a 46 hlídek starších, dalších 10 hlídek běželo mimo soutěž - takže se vracíme na krásná předkoronavirová čísla. Krom Závodu požárnické všestrannosti se závodilo i ve štafetě CTIF, kterou seskládali téměř všechny kolektivy. Nyní k našim dětem - účast jsme měli rekordní, dokonce jsme se na soutěž vypravili autobusem, do soutěže jsme postavili 3 hlídky, kdy první dvě dosáhly skvělých výsledků - 3. a 5. místa ze všech 20 mladších hlídek a ve štafetě CTIF jsme zaběhli krásné 6. místo. V součtu výsledků za obě disciplíny končíme na nádherném, nečekaném 3. místě spolu s týmem Strážova a Dešenic. Před námi jsou na 2. místě kamarádi ze Švihova a na prvním místě kamarádi z Týnce u Horažďovic. Toto třetí místo bude pro nás skvělou startovní pozicí pro jarní kolo, které se obvykle koná v květnu. Z tohoto výsledku jsem nadšený, protože děti jsou u spodní věkové hranice kategorie mladší a v této kategorii budou nadále až do 11 let, takže potenciál tady je. Dalším příjemným překvapením byla ukázka štěpánovické přípravky, která závodila ve štafetě CTIF. Co mě také potěšilo je účast dětských kolektivů našeho okrsku 28 Švihov, protože do soutěže nastoupila družstva ze Štěpánovic, Švihova, Točníka a poprvé i nováčků z Dehtína a ze Lhovic.
Přidej komentář

Archiv všech proběhlých akcí...