12.04.2024 15:50,  Beňovy pískovna
Velikonoce - řechtání
23.03.2024 20:00,  KD Svrčovec   Detaily   Detaily
Hasičský bál SDH Štěpánovice

V sobotu 23. března 2024 jsme uspořádali tradiční hasičský bál. Opět se konal ve Svrčovci a přilákal opět plný sál diváků. Toho si ceníme a jsme za to moc rádi. Bál uvedl náš starosta Vladimír Wirth a poté začala hrát naše oblíbená kapela Zenit. Nechybělo vystoupení skupiny Š.O.K. Tentokrát na téma řemesla. Představením nás provedl Pepa Bouřil coby císař Rudolf s překrásnou Sirael (Marta Bouřilová). Císař během večera "naučil" Sirael slovu, tanci a lásce. Prvním řemeslem byl zedník. Ztvárněný ve scénce inspirované filmem Na samotě u lesa. A ano, nechyběl ani pan Lórenc. Dalším představením byl pekař, který ve svých receptech využíval inovativní suroviny a prozradil jejich výrobu :-). Posledním představením byla Štěpánovická farma. Ve velice vtipné scénce vystoupil farmář Véna a selka s jejich zvířátky - krávou Jitkou, ovečkou, slepičkou a prasátkem. Poslednímu zmíněnému zvířátku šlo o život když na místo dorazil řezník. Naštěstí ale vše dopadlo dobře a z pašíka Lukáše byly výborné výrobky :-). Na závěr všichni vystoupili na píseň z filmu Císařův pekař. Večer pokračoval úspěšně dál. Proběhla dámská volenka, kde si ženy a dívky mohly vytančit výborné koláčky. Pak se tančilo a popíjelo až do brzkých ranních hodin. Bál se povedl a těšíme se na ten příští, který je naplánován na 29. března 2025 opět v Pytlově. Děkujeme za účast všem členům a hostům, i za pomoc s chlebíčky, přípravou a úklidem sálu. V odkazech můžete shlédnout velkou fotogalerii a stáhnout video z celého představení v originální kvalitě.
16.03.2024 18:00,  Svrčovec
Noční orientační běh Pytlov
16.03.2024 13:00,  KD Dehtín
Červený kříž dětem - poskytování první pomoci seminář pro děti
13.03.2024 00:00,  Štěpánovice   Detaily
Požární ochrana očima dětí

Některé únorové dny věnovaly děti čas soutěži Požární ochrana očima dětí. Do soutěže jsme poslali hodně povedených obrázků a jednu slohovou práci. Moc děkujeme Lucce Benianové, která se dětem při soutěži věnovala. A přejme dětem, aby se umístili na hezkých místech.
10.03.2024 18:00,  U Ivana   Detaily
Školení zásahové jednotky
03.03.2024 19:30,  -   Detaily
Výborová schůze
02.03.2024 20:00,  Dolany   Detaily
Babskej bál

Ze staré Prahy přes dálný východ, Sibiř, Japonsko, Karibik až po Skotsko, Španělsko a Německo. Tuto cestu kolem světa mohli zažít jedině ti, kteří navštívili sobotní Babskej Bál Klubu žen v Dolanech. Akce se moc povedla a všichni si bál užili.
24.02.2024 08:00,  Kašperské Hory   Detaily   Detaily
Zimní sraz mládeže

Ze dnešní soutěže v Kašperských Horách bere naše družstvo přípravky zlato! Dnes se konalo zimní setkání mládeže. V hale v Kašperských Horách závodilo takřka 500 dětí v kategoriích přípravka, mladší a starší. A právě družstvo naší přípravky Štěpánovice Jih ve složení Jindra, Kuba a Luky dokázali přesvědčivě zvítězit. Krom tohoto družstva přípravku reprezentovala ještě družstva Štěpánovice západ, sever, jih a míchané družstvo s Kejnicemi. Dále jsme postavili 2 družstva mladších a to s více body skončilo na krásném 8. místě. Družstvo starších končí na hezkém 16. místě ze 44 starších družstev. Nezapomeňte zkouknout výsledky a velkou fotogalerii.
Přidej komentář

Archiv všech proběhlých akcí...