07.08.2022 19:30,  Na Vršku
Pytlovská káď
24.07.2022 09:00,  U školy   Detaily
Seč v okolí staré školy

23 pomocníků se v neděli sešlo na seči v okolí staré školy. Protože nás přišlo hodně, tak bylo během dopoledne hotovo. Chtěl bych pochválit všechny zúčastěné a vyzvat i ostatní naše členy, kteří se do pravidelných sečí nezapojují, aby pomohli při nějaké další akci. Když se sejde dost lidí tak jde všechno líp.
10.07.2022 19:30,  Na Vršku
Osadní výbor - Červenec
Přidej komentář Zobrazit zápis
03.07.2022 19:30,  Na Vršku   Detaily
Výborová schůze
02.07.2022 09:00,  Kurty
Tenisový turnaj
26.06.2022 19:30,  Na Vršku
Osadní výbor - Červen
Přidej komentář Zobrazit zápis
25.06.2022 00:00,  Bystřice
Okresní soutěž
24.06.2022 09:00,  MŠ Koldinova   Detaily
Ukázka pro děti z MŠ Koldinova

24.6. jsme si s Jájou připravili ukázku pro děti z MŠ Koldinova. Děti si mohly prohlédnout hasičské auto a provést požární útok. Poté mohla děvčata navštívit Jáji kadeřnictví přímo ve školce.
18.06.2022 13:00,  Mochtín
Obvodové kolo
10.06.2022 00:00,  Klatovy   Detaily   Detaily
Krajské kolo hry Plamen - zajištění

Ve dnech 11. – 12. června 2022 proběhlo na stadionu Pod Hůrkou v Klatovech krajské kolo hry Plamen. Soutěže se zúčastnilo šest kolektivů v kategorii starší a pět kolektivů v kategorii mladší.

Slavnostního zahájení se zúčastnil také hejtman Plzeňského kraje Rudolf Špoták. V sobotu byly zabezpečeny disciplíny štafeta 4 x 60 metrů, štafeta CTIF, štafeta požárních dvojic, útok CTIF a Závod požárnické všestrannosti obou kategorií. V neděli pak proběhl požární útok a přebor jednotlivců v běhu na 60 metrů s překážkami. V kategorii starší si vítězství vybojovalo družstvo mladých hasičů ze Žakavé okres Plzeň – jih a v kategorii mladší pak družstvo z Letkova také okres Plzeň – jih. Ve starší kategorii byl souboj o prvenství dramatický do posledního útoku, ze kterého vyšlo vítězně družstvo ze Žákavé.

Medaile, diplomy a věcné ceny předávali starosta Krajského sdružení Josef Černý, starosta OSH Klatovy a vedoucí KORM Michaela Valešová. V závěru vyhodnocení byl oceněn cenou fér play kolektiv mladých hasičů z SDH Planá okres Tachov, kteří v průběhu ZPV doběhli hlídku mladých hasičů Horní Bělé, které se zranil jeden ze závodníků. Na úkor času na trati pomohli kolegům z Horní Bělé, přivolali pomoc rozhodčích ze stanoviště a po předání zraněného závodníka pokračovali v plnění disciplín ZPV. Tímto činem si vysloužili obdiv všech účastníků krajského kola. Kolektiv startoval ve složení Kristýna Trávníčková, Adélka Vítů, Viola Cibulková, Klára Kolářová a Fanynka Křížková.

Velké poděkování za zabezpečení kvalitní soutěže patří OSH Klatovy, technické četě z SDH Štěpánovice, rozhodčím a kolektivu kuchařek základní školy. Poděkování také patří všem závodníkům a jejich vedoucím.

Josef Černý - starosta KSH

Přidej komentář Článek na DH.cz

Archiv všech proběhlých akcí...