DĚTI | SDH Štěpánovice
  

Probíhající akce

Druh akce (Děti)


Děti
Závod hasičské všestrannosti a brannosti - okres Červené Poříčí 12.10.2024 08:00 311.0

Děti
Okresní kolo hry Plamen Rabí -

Dnes jsme úspěšně absolvovali Závěrečný sraz hry Plamen na Rabí. Ještě než začnu hodnotit tuto pěknou soutěž chci smeknout pořadatelům. Soutěž perfektně připravená, nikde nic nedrhlo, technická četa na jedničku, občerstvení rychlé bez front. Protože víme, co obnáší připravit takovou soutěž, tak rábské hasiče v čele s Vaškem Hejpetrem moc chválíme. Výborná práce také od pořadatelů z OSH a ORM a všech rozhodčích. Další zajímavostí bylo počasí. Naštěstí všudypřítomné bouřky nijak nenarušily soutěž a většinu dne bylo i slunečno. V nedalekém okolí se akce rušily a padaly kroupy. Teď k výkonům štěpánovických. Dlouho nepamatuji, že by na okrese někdo nasadil hned 3 plnohodnotné týmy. Nám se to podařilo a na soutěži startovalo 30 závodníků ve třech týmech. Přípravě jsme věnovali veškerý volný čas, snad nikoho nezapomenu, ale největší poděkování tentokrát patří Jáje, která věnovala dětem spoustu času a i přes nachlazení do toho šla naplno a i když už vůbec nemluví je spokojená jako já :-) Dále děkuji všem ostatním vedoucím Péťe Gazele :-) , Zdeňkovi a Martinovi. Speciální poděkování Pepovi Bouřilovi za spoustu hodin sekání, Jardovi Peselovi za pomoc s tréningy, Borískovi za přípravu přívodu vody a všem rodičům za podporu, pomoc a svoz dětí. Jak jsem již psal do soutěže nastoupila 3 družstva. Štěpánovice jih (ml.) - naši nejmenší: Jindra, Míša, Barunka, Eliška, Kuba, Miki, Tom, Lukáš, Viki, Matýsek a Filip(celý tým má věkový průmer 6,54 let :-) ) skončili na krásném 15 místě ze 17 zúčastněných týmů. Děti dokončily všechny disciplíny. Potom skvělé 4. místo tým Štěpánovice sever (ml.) ve složení Vítek, Dianka, Nelča, Tom, Jája, Valda, Jarouš, Šíma, Peťa a Rob. Parádní výsledek. Dlouho jsme si drželi stříbrnou pozici, avšak pak zabojovali bystřičtí a dešeničtí a poslali nás pod bednu, ale tento tým má ještě příští rok co ukázat a s tímto výsledkem jsme velice spokojeni. Velkým překvapením je pro mě tým Štěpánovice východ - tým starších, který jsme málem nesložili, protože starších dětí máme málo. Ale hlavně díky Lauře, která se nejvíce zasloužila o to, že jsme se vybičovali tento tým složit. Posílili jsme tým o Sašu, která si ale před soutěží zlomila ruku. A zase jsme byli v problému. Do týmu se nám vrátila jako velká posila Danča, která ale v týdnu onemocněla. Ale protože je bojovnice, tak nenechala tým na holičkách a tak tým Štěpánovice východ ve složení Laura, Klára, Verča, Naty, Lukáš, Danča, Peťa, Anežka a Erika končí na nádherném 8. místě v bodové shodě s 6. a 7. místem. Takto k naší úspěšné soutěži. Více uvidíte ve výsledcích, ve velké foto a videogalerii. Budu rád za komentáře. Stačí se přihlásit a zaregistrovat na našich stránkách. 

25.05.2024 08:00 Komplet_výsledky_starší_a_mladší

Děti
Okresní kolo přeboru jednotlivců 60m a dorostu Sušice

Dnes se konalo v Sušici okresní kolo jednotlivců v dorostu a v přeboru jednotlivců na 60 m překážek. V kategorii dorostu jsme neměli žádné závodníky, ale pokud Vás budou zajímat výsledky najdete je zde: http://www.osh-klatovy.cz/downloads/Odborn%C3%A1%20rada%20ml%C3%A1de%C5%BEe/Sout%C4%9B%C5%BEe/2024/Okresn%C3%AD%20kolo%20dorostu/v%C3%BDsledky/ V kategorii jednotlivců jsme měli hned několik závodníků. V kategorii starší hoši se náš jediný závodník Lukáš umístil na krásném postupovém 7. místě z 10 závodníků a má možnost závodit na krajské soutěži v Rokycanech. V kategorii starší dívky obsadila Laura krásné 10. místo, Erika byla 13. a Veronika 15. z 22 závodnic. V kategorii mladší dívky skončila Dianka na krásném 10. místě z 24 závodnic a nakonec v kategorii mladší hoši obsadil Peťa S. 10. místo, 11. místo Jarda, 13. místo Peťa P. a 15. místo Vítek z celkem 26 závodníků. Všem gratuluji k pěknému umístění. Více můžete shlédnout ve velké foto a video galerii.

11.05.2024 10:00 Okresní kolo přeboru jednotlivců 60m a dorostu

Děti
Slavnostní vyhlášení soutěže "Požární ochrana očima dětí" Hotel Rozvoj, Klatovy

Dnes v podvečer se v klatovském hotelu Rozvoj rozdávaly ceny nejúspěšněnším malířům a mladým spisovatelům v rámci vyhodnocení 50. ročníku soutěže "Požární ochrana očima dětí". Celou akcí provázel starosta OSH pan Šimáček s paní Janečkovou a zástupci odborné rady prevence paní Truskovou a panem Kandrem. Osobně se mně líbil styl samostatného vyhodnocení této soutěže, protože běžně při vyhodnocení hry Plamen nezbývá moc času si to "užít". Děkuji také Ivance Truskové za zpracovanou prezentaci se jmény úspěšných soutěžících a jejich pracemi. Tato prezentace je ke stažení na stránkách a konečně můžeme spatřit i práce ostatních soutěžících. A teď k výsledkům štěpánovických. Předně děkuji Lucii Benianové za přípravu dětí na tuto akci. Sama dobře z dětských let zná jaké je to vyhrát tuto soutěž a proto se mohla podělit o svoje zkušenosti. V kategorii literární získala vítězství Laura OIšanová, v kategorii výtvarné pak zvítěžil Jindříšek Wirth, Berča Zemanová a Erika Bratasyuk. Krásné druhé místo obsadil Kubík Kopecký. Více ve fotogalerii a prezentaci.

07.05.2024 17:00 Prezentace k vyhodnocení soutěže

Děti
Školení vedoucích mládeže Janovice nad Úhlavou 11.04.2024 16:00

Děti
Velikonoce - řechtání Štěpánovice

Velikonoční tradicí ve Štěpánovicích je bezesporu řechtání. Děti se vydávali s řechtačkami vsí, aby nahradily zvuk zvonů, které "odlétají do Říma". Na zelený čtvrtek děti začínají v prvé poledne a navečer v 6 hodin. Na velký pátek potom hned ráno v 6, v poledne a večer v 6. Na bílou sobotu opět ráno v 6 a poté obcházejí všechny domy a koledují. Letos vyšlo nádherné počasí a tak i padl rekord v počtu dětí, kterých bylo letos 53. Více uvidíte ve foto a videogalerii.

28.03.2024 12:00


Děti
Požární ochrana očima dětí Štěpánovice

Některé únorové dny věnovaly děti čas soutěži Požární ochrana očima dětí. Do soutěže jsme poslali hodně povedených obrázků a jednu slohovou práci. Moc děkujeme Lucce Benianové, která se dětem při soutěži věnovala. A přejme dětem, aby se umístili na hezkých místech.

13.03.2024 13:00

Děti
Zimní sraz mládeže Kašperské Hory

Ze dnešní soutěže v Kašperských Horách bere naše družstvo přípravky zlato! Dnes se konalo zimní setkání mládeže. V hale v Kašperských Horách závodilo takřka 500 dětí v kategoriích přípravka, mladší a starší. A právě družstvo naší přípravky Štěpánovice Jih ve složení Jindra, Kuba a Luky dokázali přesvědčivě zvítězit. Krom tohoto družstva přípravku reprezentovala ještě družstva Štěpánovice západ, sever, jih a míchané družstvo s Kejnicemi. Dále jsme postavili 2 družstva mladších a to s více body skončilo na krásném 8. místě. Družstvo starších končí na hezkém 16. místě ze 44 starších družstev. Nezapomeňte zkouknout výsledky a velkou fotogalerii.

24.02.2024 08:00

Děti
Tělocvična děti SPŠ 18.02.2024 16:00

Děti
Tělocvična děti SPŠ 11.02.2024 16:00

Děti
Tělocvična děti SPŠ 04.02.2024 16:00

Děti
Tělocvična děti SPŠ 28.01.2024 16:00

Děti
Tělocvična děti SPŠ 21.01.2024 16:00

Děti
Tělocvična děti SPŠ 14.01.2024 16:00

Děti
Kino pro děti Kino Šumava

Večer před štedrým dnem jsme udělali velkou radost našim dětem, které jsme vzali do kina na animovanou pohádku. Všichni si představení moc užili. Přijměte touto cestou, i v době nelehké z důvodu tragických událostí na FF UK, přání klidných Vánoc.

23.12.2023 17:00

Děti
Závod hasičské všestrannosti a brannosti Dlažov

Dnes 14.října se konal Závod hasičské všestrannosti a brannosti v Dlažově. Závod to byl větrný. Pořadatelé museli na poslední chvíli změnit kompletní trať závodu - z důvodu bezpečnosti, protože dnes platila výstraha před silným větrem a ta se také vyplnila. I přesto dokázali Dlažovští připravit dokonalou soutěž, za což jim děkujeme. Na startu se vystřídalo více jak 90 (!) soutěžních hlídek, po kterých se utkalo v souboji ještě více než 20 dorostenců. Náš sbor poslal do soutěže historicky nejvyšší počet soutěžních hlídek a to hned 6 (!). 5 mladších z nichž jednu posílili 2 kamarádi ze sousedního Dehtína, dále jednu hlídku starších a v neposlední řadě i jednoho dorostence. Jako napotvoru přesně v čase startu našich hlídek začalo velmi silně foukat a pršet a proto byly naše podmínky ještě složitější. I přesto se naše hlídka Štěpánovice jih ve složení Šimon, Jarouš, Vítek, Valda a Rob dokázala umístit na krásném 4. místě z 36 hlídek. Na 6. místě pak skončila hlídka Štěpánovice východ ve složení Naty, Dianka, Brigi, Peťa a Tom. Na pěkném 15. místě skončila hlídka Štěpánovice sever ve složení Neli, Viki, Jája, Míša a Tom, dále pak naše prťata - 30. místo kombinovaná hlídka Dehštěp ve složení Ondra, Marička, Daník, Terezka a Tom, další na 32. místě Štěpánovice západ - složení Filípek, Luky, Maty, Jindříšek a Eliška. Ve starších nás reprezentovaly holky Štěpánovice střed - ve složení Erika, Veronika, Laura, Klára a Anežka. Tato hlídka nebyla bohužel klasifikována, protože došlo ke zranění - vymknutí kotníku Eriky, která bude doufáme brzy v pořádku. Hlídka měla pěkně rozběhnuto - krom střelby a jednoho uzle bez TB. V kategorii dorost - starší hoši nás reprezentoval Vojta Vajgert, který skončil těsně na 4. místě.
14.10.2023 00:00

Děti
Dnes se narodila Veronika Janečková Klatovy

Dnes se rodičům Martince Jandové a Ondrovi Janečkovi narodila dcerka Veronika. Verča měří 49 cm a váží skoro 3 kila. Rodičům moc gratulujeme a přejeme štěstí a zdraví!
03.09.2023 13:14

Děti
Krajské kolo v běhu na 60m Plzeň 11.06.2023 08:00

Děti
Okresní kolo hry Plamen Rabí

Na závěrečný sraz hry Plamen jsme se poctivě připravovali a už od podzimu, kdy jsme skočili na 4. místě jsem věřil, že se dá útočit na bednu. Tréningy byly intenzivní, proběhlo i celodenní soustředění a výsledek stál zato. Díky všem soutěživým dětem, vedoucím, pomocníkům i rodičům jsme v sobotu 20.5.2023 dokázali na Rabí vybojovat 3. místo v celookresní hře Plamen. Děti přebraly pohár, dort a bronzové medaile. Ještě nikdy v historii jsme tak pěkné umístění neměli. Za 23 let, které trénuji jsme byli jednou na 4. místě. Dařilo se i našemu B týmu, složeného z menších dětí a doplněného i přípravkou. Ti skončili na nádherném 10. místě.
20.05.2023 00:00

Děti
Okresní přebor jednotlivců v 60m Sušice 06.05.2023 00:00

Děti
Zimní setkání mladých hasičů Sušice

V sobotu 11.2. jsme vyrazili do Sušice na 24. zimní sraz mládeže. Ten se opět mohl konat po dvouleté covidové odmlce. Měli jsme v plánu postavit rekordní počet družstev, ale měli jsme hodně marodů. I tak nás ale jelo hodně - postavili jsme 3 družstva přípravky - Štěpánovice sever, jih a západ a k tomu ještě 2 družstva mladších. Umístění bylo velice pěkné - přípravka 3., 5. a 8. místo a mladší 4. místo a 18. místo.
11.02.2023 00:00

Děti
Tělocvična děti Hala SPŠ Klatovy 22.01.2023 15:00

Děti
Tělocvična děti Hala SPŠ Klatovy 15.01.2023 15:00

Děti
Dnes se na rodila Darinka Feshchak Klatovy porodnice

Dnes ráno se mamince Táně a tátovi Ivanovi narodila dcerka Darinka. Měří 51 cm a váží pěkných 3610 g. Na sestřičku se těší sourozenci Dianka a Davídek. Za nás všechny moc gratulujeme a přejeme ať jste zdraví a šťastní!
10.01.2023 06:30


Děti
Lampiónový průvod U hasičárny

Již počtvrté jsme pro děti uspořádali lampiónový průvod. I přes nehezké počasí se nás sešlo celkem hodně a mohli jsme s lampióny obejít vesnici. Na děti čekalo překvapení v podobě malého ohňostroje a odměny. Poté jsme si opekli buřty a vyráběli papírové netopýry. Akce se všem moc líbila.
16.11.2022 17:30

Děti
Stopovaná pro děti Hasičárna 13.11.2022 13:30

Děti
Závod požárnické všestrannosti Bystřice

Sdílím skvělé výsledky, fotky a videa ze dnešní propršené soutěže v Bystřici. Musím pochválit všechny děti, které byli soutěživé, ale i všechny pomocníky a vedoucí, kteří s námi trénovali 2x týdně. A i rodičům, kteří trénovali s dětmi doma. Přineslo to své ovoce. V obrovské konkurenci jsme totiž v disciplíně štafeta CTIF obsadili nádherné 4. místo a to se nám započítá i do jarní části soutěže. V závodu požárnické všestrannosti naše hlídky končí na překrásném 4. , 5. a 24. místě z 34 hlídek. Jsme z výsledků nadšeni. A brzo vypíšeme termín oslavy a lampiónového průvodu.
15.10.2022 00:00

Děti
Stanování na hřišti Hřiště

Již potřetí jsme uspořádali stanování pro děti, kterého se účastnilo dětí. Program byl nabitý a děti i někteří rodiče si víkend naplno užili. Navštívili jsme nádražní depo v Klatovech, podívali se na klatovskou Hůrku, svezli se parní lokomotivou, tancovali na diskošku a plnili bobříka odvahy. V neděli pak šli na stopovačku a viděli ukázku výcviku psů a válčili s vodními bombami. Do toho všeho se vždy dobře najedli díky holkám a Jardovi. Chtěl bych poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravách, domluvách akcí, nákupech. Především děkuji Jáje, Péťě a Jardovi.
06.08.2022 00:00

Děti
Ukázka pro děti z MŠ Koldinova MŠ Koldinova

24.6. jsme si s Jájou připravili ukázku pro děti z MŠ Koldinova. Děti si mohly prohlédnout hasičské auto a provést požární útok. Poté mohla děvčata navštívit Jáji kadeřnictví přímo ve školce.
24.06.2022 09:00

Děti
Běh 60m s překážkami jednotlivci Sušice

Hned v neděli po okrskové soutěži jsme s našimi děvčaty Dančou a Klárkou vyrazili na běh na 60m překážek jednotlivců. Bohužel máme v kategorii starší málo závodníků a tak si holky mohly zaběhnout tuto individuální disciplínu. Obě děvčata získala zkušenosti z takové soutěže a zaběhla velice solidní výsledky.
15.05.2022 12:30

Děti
Festival hasičských přípravek Nebílovy

Dnes se přímo v prostorách nádvoří zámku v Nebílovech konal krajský festival hasičských přípravek. Okres Klatovy zastupovaly 3 sbory a jsem rád, že všechny byly z okrsku Švihov tj. Švihov, Štěpánovice a Dehtín. Za náš sbor předvádělo svoji ukázku autonehody hned 17 hasičátek a vše se povedlo na jedničku. Soutěž byla parádně zorganizována. Více můžete vidět ve velké galerii a videu.
23.04.2022 10:00

Děti
Hasiči děti hala Hala SPŠ 10.04.2022 15:00

Děti
Hasiči děti hala Hala SPŠ 03.04.2022 15:00

Děti
Hasiči děti hala Hala SPŠ 20.03.2022 15:00

Děti
Hasiči děti hala Hala SPŠ 13.03.2022 15:00

Děti
Hasiči děti hala Hala SPŠ 06.03.2022 15:00

Děti
Dětská výroční valná hromada Na Vršku

I děti měly jako tradičně svoji valnou hromadu a to od 12 hodin. Po výborném obědě a informacích co nás čeká jsme shlédnuli film z akcí roku 2021 a potom pohádku.
22.01.2022 12:00

Děti
Lampiónový průvod Hřiště

Na 50 dětí s rodiči či prarodiči vyrazilo ve Štěpánovicích na lampiónový průvod. V polovině cesty čekalo na děti překvapení v podobě ohňostroje a na konci děti hledaly obrovský poklad plný skladkostí. Akce se velice podařila a budeme se těšit na další shledání.
17.11.2021 17:30

Děti
Vyhodnocení dětské soutěže Na Vršku

Po úspěchu na soutěži v Bystřici jsme pro děti uspořádali vyhodnocení v restauraci, kde jsme dětem předali medaile a po občerstvení děti shlédly pohádku.
24.10.2021 14:00

Děti
Závod požárnické všestrannosti a štafeta CTIF - Štěpánovice mladší berou BRONZ! Bystřice

Na dnešní premiéře na podzimním kole hry Plamen berou Štěpánovice bronz! Na start závodu požárnické všestrannosti se postavilo 20 mladších a 46 hlídek starších, dalších 10 hlídek běželo mimo soutěž - takže se vracíme na krásná předkoronavirová čísla. Krom Závodu požárnické všestrannosti se závodilo i ve štafetě CTIF, kterou seskládali téměř všechny kolektivy. Nyní k našim dětem - účast jsme měli rekordní, dokonce jsme se na soutěž vypravili autobusem, do soutěže jsme postavili 3 hlídky, kdy první dvě dosáhly skvělých výsledků - 3. a 5. místa ze všech 20 mladších hlídek a ve štafetě CTIF jsme zaběhli krásné 6. místo. V součtu výsledků za obě disciplíny končíme na nádherném, nečekaném 3. místě spolu s týmem Strážova a Dešenic. Před námi jsou na 2. místě kamarádi ze Švihova a na prvním místě kamarádi z Týnce u Horažďovic. Toto třetí místo bude pro nás skvělou startovní pozicí pro jarní kolo, které se obvykle koná v květnu. Z tohoto výsledku jsem nadšený, protože děti jsou u spodní věkové hranice kategorie mladší a v této kategorii budou nadále až do 11 let, takže potenciál tady je. Dalším příjemným překvapením byla ukázka štěpánovické přípravky, která závodila ve štafetě CTIF. Co mě také potěšilo je účast dětských kolektivů našeho okrsku 28 Švihov, protože do soutěže nastoupila družstva ze Štěpánovic, Švihova, Točníka a poprvé i nováčků z Dehtína a ze Lhovic.
16.10.2021 08:00

Děti
Zahájení dětské sezóny 2021/2022 Hřiště

Na prvním tréningu po prázdninách se nás sešlo opravdu hodně, celé hřiště zaplnily děti z přípravky, mladších, starších i dorostu. Doufám, že letošní sezóna bude úspěšná a nezhatí nám ji opět epidemie.
05.09.2021 16:00

Děti
Závěrečný sraz hry Plamen Rabí

22. května se konal "Závěrečný sraz hry Plamen 2020/2021", každý ví, že záverečný byl zároveň i první a poslední soutěží v této omezené sezóně. Bohužel se po rozvolnění restrikcí soutěž musela uskutečnit v šibeničním termínu, ale nakonec jsme nakonec díky zájmu dětí a to především Danči Mazancové na soutěž vyrazili. Tým jsme měli složený z menších i větších dětí, proto jsme v konkurenci 10 přihlášených družstev na chvostu, ale zúčastnili jsme se a to je důležité.
22.05.2021 09:00

Děti
Soutěž - pohybové dovednosti Hřiště

Ve spolupráci s vedoucí MH z SDH Předslav děti absolvovali malou soutěž v pohybových dovednostech. Protože jsme museli dodržel pandemická opatření, proběhla soutěž postupně po dvojicích.
28.03.2021 13:00

Děti
Dnes se narodila Anetka Kučerová Klatovy porodnice

Moc mě těší, že v této době, kdy se nemohu konat žádné akce plní naše stránky nově narozené dětičky. Teď začíná být vidět, že když se rodiče nevěnovali v březnu hasičině, že to svoje ovoce také nese :-) Dnes se mamince Lucce a tatínkovi Tomášovi narodila druhá dcerka Anetka. Měří 51cm a váží 3,6 kg. Na sestřičku se těší doma Natálka. celé rodince přejeme hodně štěstí a zdraví!
03.12.2020 17:00

Děti
Dnes se narodila Štěpánka Vondřičková Klatovy porodnice

Dnes se mamince Martině a tátovi Tomášovi narodila dcerka Štěpánka. Měří 49 cm, váží 3,30 Kg. Na sestřičku se doma těší brácha Šimon. Rodince přejeme ať jsou všichni šťastní a hlavně zdraví!
18.11.2020 10:38

Děti
Dnes se narodil Vašík Bouřil Klatovy porodnice

Dnes se mamince Šárce a tátovi Lukášovi narodil syn Vašík. Je ho pořádný kus, měří 55 cm a váží 3,6kg. Na brášku se těší Emička. Celé rodině moc gratulujeme a přejeme štěstí a zdraví!
06.10.2020 10:00

Děti
Dnes se narodila Sofinka Boroňová Klatovy porodnice

Dnes se mamince Terce a tátovi Petrovi narodila druhá dcerka Sofinka, váží bezmála 3 kila a měří 48 cm. Ještě odpoledne se Sofinka byla podívat na pouťovém odpoledni u maminky v bříšku a večer už byla na světě! Na sestřičku se těšila i Lucinka. Celé rodince přejeme hodně štěstí a zdraví!
03.10.2020 19:30

Děti
Dnes se narodila Elinka Taušová Kralovice

Dnes se narodila Elinka Taušová. Maminka Katka i Elinka jsou v pořádku. Na všechny se doma těší táta Pavel (krab@) a brácha Honzík. Celé rodice přejeme hodně štěstí a zdraví!!
02.10.2020 00:00

Děti
Stanování pro děti Hřiště

S potěšením mohu oznámit, že stanování pro děti se velice vydařilo. Tuto akci jsme pro děti připravili jako takovou malou náplast za "koronavirové nicnedělání". Velice mě potěšil počet zúčastněných dětí, který se zasatvil na počtu 28. Celý víkend nás provázelo nádherné slunné počasí a tropické dny vybízely k vodním hrátkám. Proto jsme měli připravenou vodní skluzavku a vodní bomby. Děti hledaly poklad, přijela hlídka policie, která dětem ukázala policejní auto a jeho vybavení. To se dětem moc líbilo. Také se těšily na psovody, ti jim ukázali co vše se musí policejní pes naučit a ukázali i jejich dovednosti. Večer prohěhly noční hlídky, což se všem také líbilo. Po snídani jsme vyrazili na Sekrýt, kde jsme luštili topografické hádanky v mapě a poskytovali první pomoc. Poté už nás čekal výborný oběd, který v kotlíku připravil Láďa, Pepík a Jirka. Odpoledne jsme ještě stříleli z luku a opět proběhly radovánky ve vodě. Na konci akce dostaly děti na památku medaile. Poděkování patří všem organizátorům a pomocníkům celé akce především Lucce, Jáje, Tomášovi, Vaškovi, Ondrovi, Vlastovi, Láďovi, Jirkovi, Pepíkovi, Natce a Jitce. Ale i rodičům, kteří nám děti svěřili a večer nás přišli navštívit a pokecat.
08.08.2020 13:00

Děti
Dnes se narodila Štěpánka Bouřilová Klatovy porodnice

S potěšením oznamuji, že ve Štěpánovicích máme další, letos první, přírůstek. Štěpánka Bouřilová se narodila dnes 30.6.2020 v 10 hodin. Měří 48 cm a váží 3,5 kg. Rodičům Martě a Pepovi moc gratulujeme!! Na sestřičku se už doma těší Eliška.
30.06.2020 10:00

Děti
Zimní sraz mládeže Sušice

Na zimní setkání mládeže jsme nasadili za Štěpánovice celkem 7 družstev! 1 mladší, 2 starší a 4 přípravky. Dětem se dařilo. Výsledky nejsou vůbec špatné, můžete si je stáhnout nad článkem. Dařilo se i jednotlivcům, kteří nasbírali spoustu bodů. Nejlépe dopadla Danča, která ve své kategorii byla na krásném 3. místě - gratulujeme. Děkuji také Janině a Lukášovi za zpracování výsledků a Milanovi a Janině za fotky do galerie.
25.01.2020 08:00

Děti
Tělocvična děti SPŠ Klatovy 19.01.2020 16:30

Děti
Tělocvična děti SPŠ Klatovy 12.01.2020 16:30

Děti
Tělocvična děti SPŠ Klatovy 05.01.2020 16:30

Děti
Dnes se narodil Ondra Hrkalík Klatovy porodnice

Dnes brzy ráno se narodil mamince Petře a tátovi Markovi syn Ondra. Měří 48 cm a váží 3260g. Na bráchu už se těší ségra Monča. A my všichni gratulujeme rodince k této mikulášské nadílce :-).
05.12.2019 03:00

Děti
Závod požárnické všestrannosti Žihobce

Do Žihobec jsme díky přílivu nových členů po Štěpánovické pouti mohli nasadit všechny kategorie, postavili jsme družstvo starších, mladších a ve velkém počtu se ve své ukázce štafety CTIF opět ukázala i naše přípravka, která se také velice rozrůstá a jsme za to rádi. Právě naši nejmenší roztleskali celý zámecký park v Žihobcích při svém závodu. Naše družstva mladších i straších se velice snažila, ale přední pozice se nám tentokrát vzdálily. Přesto do svého výkonu dali všechno a to nás těší nejvíce. Poděkování patří všem Žihobeckým za přípravu soutěže a také p. Hošťálkové a Tomanové z OSH a rozhodčím za zajištění celé akce. Gratulujeme vítězům. Kompletní výsledky jsou ke stažení. Viz níže.
19.10.2019 08:00

Děti
Dětská tréningová soutěž Švihov 05.10.2019 10:00

Děti
Okresní kolo hry Plamen Malý Bor

18. května jsme zakončili další ročník Hry Plamen na soutěži v Malém Boru. Ráno byla veliká zima, ale kolem poledne se vyjasnilo a odpoledne už konečně bylo pěkné teplíčko. Odsoutěžili jsme všechny disciplíny, kde jsme si vedli dobře, nejlépe se nám povedla štafeta 4x60m a také jsme do boje vyslali hodně jednotlivců, z nichž nejlépe si vedla Danuška, která ve své kategorii byla 6. Kompletní výsledky si můžete stáhnout a prohlédnout fotogalerii. Pořadatelům děkujeme za perfektně připravenou soutěž. A také děkujeme Mírovi 1, Mírovi 2 a Vencovi za pomoc na soutěži :)
18.05.2019 08:00

Děti
Vyhodnocení dětské soutěže Na Vršku

Na programu mimořádné schůzky bylo vyhodnotit úspěšnou soutěž v Kašperských Horách a také předat přípravce nové uniformy.
14.04.2019 14:00

Děti
Zimní setkání mládeže Kašperské Hory

22. setkání mládeže proběhlo v krásné hale v Kašperských Horách. Postavili jsme hned 6 družstev - 2 starší (Eliška, Alenka, Ondra, Vojta, Petr a Melča, Danuška, Vašík, Klárka a Anežka) a hned 4 družstva přípravky. Ty Petr vtipně označil jako Štěpánovice sever (Vítek, Valda a Šimon), jih (Laurinka, Tomík, Anička), východ (Daník, Míša, Terezka) a západ (Natálka, Péťa, Jarouš). Velice se nám dařilo - starší skončili na 14. místě ze 40. Druhé družstvo bylo 36., ale jen kvůli tomu, že jsme museli startovat v kategorii starší. V přípravkách se skvěle dařilo a sever byl na bedně - 3. místo a jih hned 4. východ a západ bral 7. resp. 8. místo. Děkuji všem za skvělou reprezentaci a vedoucím a rodičům za podporu.
23.02.2019 08:00

Děti
Halový tréning SPŠ Klatovy 17.02.2019 16:00

Děti
Halový tréning SPŠ Klatovy 10.02.2019 16:00

Děti
Halový tréning SPŠ Klatovy

Na zimní setkání mládeže trénujeme v tělocvičně SPŠ Klatovy.
27.01.2019 16:00

Děti
Halový tréning SPŠ Klatovy 20.01.2019 16:00

Děti
Pohádka v kině Kino Šumava

Poslední sobotu před Vánoci jsme s dětmi, jako již tradičně, vyrazili do kina. Tentokrát to byla kreslená pohádka Grinch, kzterá se každému líbila.
22.12.2018 16:40

Děti
Závod požárnické všestrannosti Horažďovice

20. října proběhlo v Horažďovicích podzimní kolo hry Plamen. Naše družstvo bylo smíchané mladší se staršími, proto celkové 20. místo je pro nás kvalitním výsledkem. Ještě větší radost máme ale z nového družstva přípravek, které se poprvé na této soutěži ukázalo. Více uvidíte v připravované galerii.
20.10.2018 00:00

Děti
Tréningová soutěž Švihov 13.10.2018 12:30

Děti
Proběhla první schůzka přípravky Štěpánovice

V neděli 9.9.2018 proběhla první schůzka dětské přípravky. A to poprvé v historii sboru. Přípravky tj dětí mladší 6ti let. Vedení se ujal Petr Boroň a schůzku měl pečlivě připravenou. Děti se podívali na zásahové vozidlo, proběhli tratí s hadicemi a proudnicemi, přešli lávku a samozřejmě zasahovali se džberovou stříkačkou. Přejeme si aby se přípravce dařilo a děti do ní chodily rády.
09.09.2018 14:00

Děti
Návštěva barokní lékárny, cukrárna Klatovy

Den před vysvědčením jsme s dětmi vyrazili do Barokní lékárny. Počasí moc nevyšlo, ale i tak byla prohlídka velice hezká. Poté jsme šli všichni do cukrárny.
28.06.2018 15:30

Děti
Okresní kolo Hry Plamen Nýrsko 19.05.2018 08:00

Děti

Děti
Závod požárnické všestrannosti Předslav 21.10.2017 08:00

Děti
Švihovský kabrňák Švihov 10.06.2017 10:00

Děti
Okresní kolo hry Plamen Pačejov

Ahoj všem, zasíláme výsledky Závěrečného srazu Hry Plamen. Děkuji pačejovským za perfektní přípravu a výbornej cattering. Hlady jsme opravdu netrpěli :-) Za sčítačku Bugie a Borry
20.05.2017 08:00

Děti
Sušický dvojboj Sušice 14.05.2017 12:00

Děti
XX. zimní setkání mládeže Kašperské Hory 18.02.2017 09:00

Děti
Pohádka v kině Kino Šumava 23.12.2016 16:45


Děti
Závod požárnické všestrannosti Nýrsko

U nás na stránkách jsou již k dispozici výsledky ZPV a štafety CTIF v Nýrsku. Děkuji všem za účast. Dnes soutěžilo celkem 81 hlídek - 52 starších a 29 mladších. Vítězům gratulujeme!
15.10.2016 08:00

Děti
Dětská tréningová soutěž Štěpánovice 09.10.2016 13:30

Děti
Setkání spolků a zájmových organizací Náměstí Míru Klatovy 07.07.2016 16:30

Děti
Závěrečný sraz hry Plamen Malý Bor 21.05.2016 00:00

Děti
Sušický dvojboj Sušice 15.05.2016 09:00

Děti
Zimní setkání mládeže Nýrsko 12.03.2016 00:00

Děti
Závod požárnické všestrannosti Železná Ruda

Gratuluji k výsledkům všem závodníkům, kteří se v dnešním sychravém horském počasí vydali na trať. Poděkování patří také organizátorům - SDH Železná Ruda, za perfektní přípravu dnešní akce a všem rozhodčím na stanovištích a na štafetě CTIF. Naši, štěpánovičtí, hasiči se umístili jak v kategorii mladší tak v kategorii starší na 13.místě. Což je velice hezký výsledek, vzhledem k veliké marodce, která postihla naše družstva. Staším gratuluji i k výborné střelbě (pouze 2 tb). Budeme rádi za Vaše komentáře připomínky nebo nápady. Budeme se těšit na další shledání, mějte se hezky. Za výpočetní team Buggie&Jája
17.10.2015 08:00

Děti
Přípravná dětská soutěž ZPV štafeta CTIF Štěpánovice hřiště 11.10.2015 13:00

Děti

Děti
Závěrečný sraz hry Plamen Nýrsko 23.05.2015 08:00

Děti
Tréningová soutěž Sušice - Útok Útok CTIF Sušice Lerchova

Dnes jsme se zúčastnili tréningové soutěže v Sušici, kde jsme ladili formu na Plamen. Naše řady jsme doplnili Eliškou a Pavlínkou z mladších a i tak jsme zaběhli pěkné 8. místo. Bohužel se nám ale zranil Tom, který si při přeskoku zranil kotník. Velice nás to mrzí a Tomovi všichni přejeme brzké uzdravení!
03.05.2015 08:30

Děti

Děti
Zimní setkání mládeže Sušice 07.02.2015 08:00

Děti
Tělocvična děti 13.00-14.30 SPŠ Klatovy 01.02.2015 13:00

Děti
Tělocvična děti 13.00-14.30 SPŠ Klatovy 25.01.2015 13:00

Děti
Tělocvična děti 13.00-14.30 SPŠ Klatovy 11.01.2015 13:00

Děti

Děti
Stopovaná pro děti Hasičárna 02.11.2014 13:00

Děti
Závod požárnické všestrannosti Běšiny 18.10.2014 07:00 1

Děti
Tréningová dětská soutěž ZPV CTIF Štěpánovice 28.09.2014 13:00 1

Děti
Dětská hasičská liga Malá Víska Malá Víska 13.09.2014 13:00 1

Děti
Dětská hasičská liga Rabí Rabí 30.08.2014 09:00

Děti
Dětská hasičská liga Lomec Lomec 09.08.2014 00:00

Děti
Dětská hasičská liga Bystřice Bystřice nad Úhlavou 28.06.2014 13:00

Děti
Závěrečný sraz hry Plamen Červené Poříčí

Přišel konec sezóny dětí a s ní i závěrečný sraz hry Plamen, který letos byl v Červeném Poříčí. Sraz jsme měli v 7:45 u hasičárny. Když všichni na dané místo dorazili, nandali jsme věci do Jumperu, nasedli do něj a vyjeli směr soutěž. Na soutěži již bylo mnoho týmů, zaparkovali jsme a šli se zapsat. Po chvíli byl nástup, kdy nás rozhodčí seznámili s pravidly a popřáli nám hodně štěstí. Nástup skončil a my jsme shlédli připravený časový "kolotoč", podle kterého jsme měli nastupovat po disciplínách. Na první disciplínu jsme měli nastoupit v půl 12, tudíž jsme měli cca hodinku a půl volna. Tu jsme využili pro zaběhnutí jednotlivců, kterých se zúčastnily tyto děti: Lukáš Křesťan, Bára Vajgertová, Míša Bílá, Pavlínka Marková, Eliška Čížková a Alenka Čížková. Přišla půl 12 a tak jsme se přesunuli na štafetu 4x60m, kde obě družstva měla 2 pokusy. Následoval požární útok, útok CTIF a štafeta požárních dvojic. Na vyhlášení jsme museli počkat. Tuto chvilku někteří z nás zkrotily své mlsné jazýčky, které rozmazlovali pendreky, popcornem a dalšími ňamňinkami. Celkovou hru Plamen vyhráli Bystřičtí hasiči. Naši starší obsadili 8. a 35.místo a mladší 13.místo. Počasí bylo celkem dobré, sice bylo zataženo a sem tam spadla nějaká kapka, ale nevadilo nám to. Letos jsme se v kronice neumístili, ale i tak jí máme krásnou. Již teď se připravujeme na další sezónu, která se pomalu ale jistě blíží. Dian
17.05.2014 08:00 2

Děti
Tréningová soutěž Běšiny Běšiny

Krásného úspěchu jsme dosáhli na soutěži v Běšinech. Zde jsme ve složení Pepa, Anina, Tom, Jituška, Lukáš, Bára, Míša, Pavel a Vašík. V disciplíně vedoucích nás reprezentovala Jája&?. Po sečtení výsledků jsme skončili na 2. místě a vyhráli velký dort!
26.04.2014 08:00

Děti
Zimní setkání mládeže Nýrsko 15.03.2014 08:00 3

Děti
Pohádka Ledové království Kino Šumava 29.12.2013 17:00

Děti
Stopovaná pro děti Hasičárna 10.11.2013 13:00

Děti
Závod požárnické všestrannosti Horažďovice

Nastal podzim a s ním i začátek hry Plamen. Týdny a týdny jsme perně trénovali na soutěž, která se letos konala v Horažďovicích. 19.10. Ráno, v 9:30 jsme se sešli u hasičárny a shromáždili věci do Jumperu. Rozdělili jsme děti do osobních aut a vyrazili jsme. Již od rána všichni byli v dobré náladě. Soutěž se konala ve dvou parcích. V prvním (malém) byla štafeta CTIF a v druhém (velkém) byl závod požární všestrannosti. Po příjezdu jsme šli zapsat naše týmy na štafetu. Naše družstvo starších šlo po hasičích z Kejnic. Celkově naši starší ve štafetě obsadili 11. místo. Mladší se umístili na 14. místě. Během sledování ostatních kolektivů si někteří šli zakoupit něco k snědku a nebo fandili ostatním. Po cca 10 minutách po odběhnutí mladších jsme se přesunuli do parku, kde se běželo ZPV. Jako první běžel tým mladších, po nich tým starších II. a poté tým nejstarších I. V parku byly listnaté stromy, ze kterých padaly barevné listy. Sluníčko svítilo, tudíž atmosféra při běhu byla kouzelná. Jako z pohádky. Dokonce i naši nejmladší hasiči (Vojtíšek, Ondrášek a Terezka) si prošli dráhu. Vedlo se jim velice dobře. Příští rok se již běhu zúčastní naostro. Tým starších se umístil na 52. místě a tým nejstarších na místě 6. (celkem 62 týmů). Mladší se umístili na 7. místě z 25 kolektivů. Po soutěži jsme jeli do cukrárny. Všichni si pochutnali na vynikajícím dortíku. Následovala cesta domů a slavení. Jsme velice nadšení, již se těšíme na další hasičskou soutěž. Za vedoucí MH Dian :)
19.10.2013 08:30

Děti
Tréningová soutěž ZPV CTIF Štěpánovice 13.10.2013 14:00

Děti
Závěrečný sraz hry Plamen Žihobce 18.05.2013 09:00

Děti
Dětská soutěž Běšiny Běšiny 27.04.2013 09:00

Děti
Zimní sraz mládeže ZŠ Lerchova Sušice 16.02.2013 08:00

Děti
Dětská výroční valná hromada SDH Štěpánovice Na Vršku, oběd zajištěn 26.01.2013 12:30

Děti
Děti v kině Klatovy 01.11.2010 18:00

Děti
Děti v kině Klatovy 18.12.2009 18:00

Děti
Děti v cukrárně Klatovsko 26.10.2008 13:00

Děti
Exkurse s dětmi na HZS Klatovy 20.04.2008 13:00


Nejbližší akce


Stavba stanu pro SDH Svrčovec 25.07.2024 18:00

Svrčovec
19.0  

Pytlovská káď 27.07.2024 14:00

Svrčovec -
274.0  

Zápůjčka areál Na Drahách (VH) 03.08.2024 00:00

Štěpánovice
115.0  

Výborová schůze 04.08.2024 19:30

-
258.0